skip to Main Content

Yeni misafiriniz için yeni bir misafir

Yeni Misafiriniz için Yeni Bir Misafir

Tebrikler! Evinize yeni bir neşe geliyor! Hazırlıklar başladı, özenle bebek ürünlerini araştırıyorsunuz ve temel ihtiyaçlar için liste yapıyorsunuz. Ancak, bebeğinizin odasında hava temizleyici olmadan yapılacaklar listeniz tamamlanmış sayılmaz ve işte nedenleri.

Çevre Koruma Ajansı (EPA), havadaki bazı kirleticilerin kapalı alan konsantrasyonlarının genellikle dış mekanlara göre 2 ila 5 kat daha yüksek olduğunu belirtmektedir. Bu kirleticiler ve uçucu organik bileşiklerin (VOC) seviyeleri; astım, gelişimsel bozukluklar, cilt tahrişi, karaciğer, böbrek ve merkezi sinir sistemi hasarı gibi kısa ve uzun vadeli olumsuz sağlık sorunlarına sebep olmaktadır. EPA, VOC’leri belirli katı veya sıvılardan çıkan gazlar olarak tanımlar. VOC’ler çeşitli kimyasallar içerir. Birçok VOC’nin konsantrasyonu, iç mekanlarda dış mekanlara göre daha yüksektir (on kata kadar daha yüksek). Bu kötü bir haber gibi görünebilir, ancak yeni doğan bebeğinizin akciğerlerini korumak için bir hava temizleyicinin devreye girdiği yer burasıdır. İhtiyacınıza uygun, doğru hava temizleyici ile bebeğiniz hem mutlu hem de sağlıklı kalmasına yardımcı olacak temiz havayı soluyacaktır.

Bebek odasındaki bir hava temizleme cihazı, yeni doğmuş bebeğinizi korumanın ilk adımıdır, ancak doğru ve etkili cihazı kullandığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Bebeğiniz için en uygun solunum koşullarını oluştururken, ortalama bir hava temizleme cihazı yeterli olmayabilir. Bu hava temizleyicinin hem True HEPA filtre hem de karbon filtre içermesi önerilir. Gerçek HEPA filtresi, havadaki alerjenlerin ve 0,3 mikron kadar küçük partiküllerin %99,97’sini yakalayarak bebeğinizi korumaya çalışır. Bunun örnekleri polen, küf sporları, toz, evcil hayvan tüyleri, mikroplar ve duman olabilir. Karbon filtre, VOC’lerin ve ev kokularının varlığını azaltmaya yarar. Bu filtre aynı zamanda Gerçek HEPA Filtresinin ömrünü uzatarak sizin bebeğinize odaklanmanıza sağlar ve sürekli filtreleri değiştirme konusunda endişelenmenize engeller.

Konu bebeğinizin soluduğu hava olunca, mümkün olduğunca saf ve temiz olmasını sağlamak isteyeceksiniz. Winix size, bebeğinize ve havanıza sahip çıkacaktır. Winix hava temizleme cihazları, Gerçek HEPA filtre ve karbon filtre ile donatılmıştır. Ebeveyn bebekleri için rahat bir ortam sağlamak istediğinde, Winix hava temizleme cihazı bunu sağlayacaktır. Bebeğinizin odasındaki bir Winix hava temizleme cihazı sadece bebeğinizin sağlığı ve mutluluğunu değil, aynı zamanda sizin de daha mutlu ve daha az stresli ebeveyn olmanızı sağlayacaktır.

Back To Top
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x