skip to Main Content

Winix ve Aromaterapi: Konfor alanınızı yaratın

Winix ve Aromaterapi: Konfor alanınızı yaratın

Aromaterapi kullanımı yıllar içinde popülerlik kazandı. Nedenini görmek (ya da koklamak mı desek?) çok zor değil. Bulunduğunuz ortamı bir spa merkezine dönüştürmenin yanı sıra, aromaterapinin faydaları saymakla bitmiyor. Aromaterapi yalnızca zihninizi değil, bedeninizi de rahatlatır ve yeniler.

Winix ve Aromaterapi

WINIX L500, sıcak ve soğuk buharlı ultrasonik bir hava nemlendiricidir. Yüksek kapasitesi ve 7,5 litrelik su deposu sayesinde evinizin her alanı için mükemmeldir. Sessiz çalışan modern tasarımı sayesinde kolay kullanım sağlar. Dahası, içine yerleştireceğiniz lavantalı ya da okaliptüslü aroma pedleriyle keyifli bir iç mekan havası oluşturabilirsiniz.

Aroma pedleri nasıl kullanılır?
Rahat kullanım göz önünde bulundurularak, Winix L500 aroma pedlerini kullanıma hazır halde sizlerle buluşturur, böylece geleneksel aromatik yağların çıkardığı karışıklığa nazaran ayaklarınızı uzatıp anın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu aromatik özel yağlar bitmeyen bir koku şöleni gibidir. Her biri uğraştığınız spesifik bir soruna özel tasarlanmıştır. Popülerliği ve artı faydaları düşünüldüğünde, Winix iki favori esans sunar: lavanta ve okaliptüs.

  • Lavantanın rahatlatıcı aroması ile bilinmesinin bir sebebi var. Bazı araştırmalara göre, lavanta esansını içine çekmek anksiyeteyi ve stresi azaltıyor. Böylece ensomni gibi hiç uykuya dalamamak ya da çok kez derin uykuya dalmak şeklinde görülen uyku problemlerini tedavi ediyor. Lavantanın direkt olarak ruh halinizi dengeleyecek aromatik bileşenlere sahip olduğu kanıtlanmıştır. Güzel kokusu ve sakinleştirici etkisinin yanı sıra, lavanta güneş yanığı izlerine iyi gelir ve cildin nem dengesine katkı sağlar.
  • Bir başka aromatik mucize olan okaliptüs ise Winix’iniz çalıştıkça havaya taze ve rahatlatıcı bir aroma yayar. Okaliptüs esansı bantları solunum yollarında balgamın ve mukusun yarattığı tıkanıklığı açmakta etkilidir. Soğuk algınlığı ya da sinüzit için, okaliptüs balgamlı öksürük yoluyla solunum yollarını boşaltmaya yardımcı olur. Lavantaya benzer şekilde, okaliptüs da stres ve ansksiyete yatıştırıcı pozitif etkilere sahiptir.

Hemen satın al!
Eğer yeni bir koku arayışı içindeyseniz veya bedeninize güzel bir hediye vermek istiyorsanız, Winix size yardımcı olabilir. Kendinizi ve çevrenizi güzelleştirmek için sadece bir aroma pedi uzaklıktasınız!

0 0 votes
Article Rating
Takip Et
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Back To Top
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x