skip to Main Content

Neden bir WINIX hava temizleyici?

Evde bir WINIX hava temizleyici kullandığınızda, siz ve aileniz için daha sağlıklı bir iç mekan havası seçmiş olursunuz. Hava temizleyici kullanmak, iç mekan hava kalitesinin daha hızlı ve daha sık temizlenmesini sağlar. WINIX hava temizleyicileri, bir hava temizleyici filtre sistemi ile evinizdeki veya ofisinizdeki havayı filtreler. Winix hava temizleyici alerjenleri, ince tozları, polenleri, kepekleri, dumanı, VOC’leri ve ev kokularını filtrelemede etkilidir.

Bir WINIX hava temizleyici bir ön filtre, bir karbon filtre, bir True HEPA filtresi (%99,97) kullanır. Bu, havadaki tüm düzensizlikleri ve en küçük toz parçacıklarını temizler.

Test edildi ve onaylandı

Her WINIX hava temizleyici, ECARF   (Avrupa Alerji Araştırma Vakfı) ve Allergy UK Enstitüsü tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır . Her iki kurum da alerjiler konusunda uzmanlaşmıştır ve hava temizleyicileri alerjilere, toza ve polenlere karşı etkinlikleri açısından onaylar ve bağımsız bir test yoluyla hava temizleyicinin temizleyebileceği gerçek hava miktarını da belirtir. Tüm WINIX hava temizleyicileri, her iki bağımsız enstitü tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Back To Top