skip to Main Content
Kirli hava, astım tehlikesi İstanbul

Soluduğunuz havanın kalitesinin farkında mısınız?

Havada, saç telinden defalarca küçük tozlar bulunur. Çevremizde yapılan inşaatların tozları ve arabaların çıkardığı egzoz dumanları kapalı alanların içine de girer. Evdeki mevcut tozlarla birlikte toz bombardımanına maruz kalırız. Bunlar o kadar ince tozlardır ki, burun tarafından tutulamazlar. Akciğerlere ilerleyip alerjik astım ve koah’ya neden olabilirler. Akciğerden de kana karışarak kalp ve beyin damarlarının uzun vadede tıkanmasına sebep olurlar.

Hava kirliliği, alerjik astım ve koah hastalıklarına neden olur. Winix hava temizleme cihazı ise astım ve koah hastalarının dostudur.
Winix hava temizleme cihazları ile sağlıklı hava soluyabilirsiniz.

Dışarıdan gelen hava kirliliğine ek olarak iç mekanlarımızda; halı, mobilya, yatak, yemek, çöp, deterjan ve parfüm gibi farklı hava kirleticileri de bulunur.

Hava kalitesini iyileştirmek için Winix hava temizleme cihazı kullanabilirsiniz.
Hava kirliliği ve ince toz solunması ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

Sağlık yaşam denince akla;  organik yiyecekler, somon, brokoli vb. sebzeleri yemek, kapalı spor salonlarda egzersiz yaparak sağlıklı yaşam formülünü tamamladığımızı düşünüyoruz ama günde 11 bin litre soluduğumuz havanın ne derece kaliteli olduğunu sorgulamıyoruz.

Back To Top