skip to Main Content
Winix hava temizleme cihazı

Sigara, elektronik sigara ve nargile dumanını gidermenin yolu, Winix hava temizleme cihazı

Sigara, elektronik sigara ve nargile gibi tütün ürünleri sağlığa zararlıdır ancak birçok ortamda bu tütün ürünleri dumanına bir istemsiz olarak ya da pasif içici olarak maruz kalırız. Sigara dumanı sağlığa zararlı olmasının yanı sıra, kapalı ortamlara kokusu siner.  Bu amaçla, kapalı mekanlarda sigaranın etkisini azaltmak ve sigara dumanını gidermek için Winix hava temizleme cihazlarını tercih edebilirsiniz.

Sigara yandığında havaya yüzlerce zararlı partikül karışır bu zararlı maddeleri sadece sigarayı içen değil, o ortamdaki herkes solumak durumunda kalır. Güney Kore markası ve üretimi olan Winix hava temizleme cihazları, PM2.5 boyutundaki partikül maddeleri filtreler ve karbon filtresi ile sigara dumanını ve sigara kokusunu kokuyu yok eder.

Aşağıdaki videoda Winix hava temizleme cihazının dumanı nasıl yok ettiğini görebilirsiniz.

Aşağıdaki videoda ise Winix Tower QS (JBL) hava temizleme cihazının çalıştığı ortamda, Humai hava kalitesi ölçüm cihazı ile sürekli olarak ortamın hava kalitesi ölçülmektedir. Sigara içilen bu ortamda Humai hava kalitesi ölçüm cihazı sigara dumanını algıladığı anda 500’lere (en kötü seviyelere) kadar çıkmakta ama Winix Tower QS hava temizleme cihazı ise ortamdaki partikül maddeleri anında filtreler ve hava kalitesi ölçüm cihazındaki değer hızla iyi seviye olan 50’nin altına doğru gidiyor.

Ayrıca videoada dinlediğiniz müzik de Winix Tower QS tarafından çalınmaktadır. Winix Tower QS’de bulunan bluetooth hoparlör sistemi ile cep telefonunuzdan müzik dinleyebilirsiniz. Dolayısı ile, tek bir cihaz ile hem temiz hava hem de JBL hoparlör hizmeti alabilirsiniz.

Back To Top