skip to Main Content

Okullarda WINIX hava temizleme cihazı kullanımı

#COVID19’dan en çok etkilenen ülkelerden İspanya’da okullarda WINIX hava temizleme cihazlarını kullanarak ek tedbir alıyor.

Sadece WINIX’te bulunan Plasmawave teknolojisi virüs ve bakterilerin moleküler yapısını bozarak etkisiz hale getiriyor.

 

Araştırmalar, ortalama bir öğrencinin yılın yaklaşık 180 gününü bir sınıf ortamında geçirdiğini gösteriyor. Çocuğunuzun bir yılının neredeyse yarısı okulda geçirildiği için, çocuklarımızın soludukları hava kalitesini dikkate almak çok önemlidir. Özellikle koronavirüs salgınlarını da tecrübe ettikten sonra, Winix hava temizleyicilerin, çocuğunuzun bu benzeri görülmemiş süreçte sınıf hava kalitesi açısından önerilen bir çözümdür.

Koronavirüs ile küresel mücadelemiz devam ederken, maske takma, sosyal mesafe ve uygun havalandırma gibi önleyici tedbirler kendinizi ve sevdiklerinizi bulaşmaya karşı korumanın etkili yolları olmaya devam ediyor. Yetersiz havalandırmanın olduğu bir odada, hapşırmadan gelen damlacıklar, beş dakika sonra bile bir parçacık bulutu halinde bulunabilir.

Amerika Birleşik Devletleri Çevre Koruma ajansına (EPA) göre “havayı filtreleme”, insanları içeride korumaya yönelik bir planın parçası olabilir. “Havalandırma sistemlerini desteklemek için taşınabilir hava temizleyicileri kullanmayı düşünün” diyorlar. Hava temizleme cihazları, hava kaynaklı bulaşıcı hastalıklarla mücadelede ek bir yardım ekleyerek hem okul içi hem de ev ortamına fayda sağlar.

 

Back To Top
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x