skip to Main Content
Mükemmel bir ofis çalışanı: Zero S

Mükemmel Bir Ofis Çalışanı: Winix

Uzaktan, hibrit veya ofis ortamında çalışıyor olmanız fark etmez – soluduğunuz havanın kalitesi çok önemlidir. Korona salgını ve alınan önlemler neredeyse bitti diyebiliriz. Birçok çalışan ofislere dönerken, bazıları ise evden çalışmaya devam ediyor. Çalışanlar için daha güvenli bir ortam sağlamak işverenler için önem kazanırken aynı zamanda evde çalışanlar için de hava temizliği bir ihtiyaç haline geldi. Hava temizleyiciler ise bu ihtiyacı karşılayan ürünlerden biri haline geldi.

Ofisinizin yeni çalışanı!

Hepimizin bildiği üzere aktif hava akışı, hava kalitesini artırır ve kirleticilerin filtrelenmesine yardımcı olur.  Genellikle öksürdüğümüzde, hapşırdığımızda, konuştuğumuzda veya nefes aldığımızda hava birçok partikül yayarız. Bu partiküller çoğu zaman havada asılı kalır. Küçük yapıları nedeniyle, bu küçük parçacıkları yakalamak için uygun filtreleme gereklidir. Sıcak yaz aylarında havalandırma için pencereleri açmak her zaman mümkün değildir.  Özellikle gürültü ve toz, evden çalışıyorsak çalışmama verimimizi bir hayli etkiler (1). Ofis ise bir ortak kullanım alanıdır. Pencerelerin gün boyu açık kalması herkes için uygun olmayabilir. Dahası toz ve gürültü burası için de geçerlidir. Buna nazaran hava temizleyici kullanmak hem kullanışlı hem de pratiktir.

Hava temizleme cihazları, çalışma ortamının sirkülasyonunu ve filtrelenmesini artırır. Bununla birlikte, kokular ve alerjenlerle de mücadele eder. Şirketinize bir hava temizleyici satın almadan önce, tüm hava temizleyicilerin aynı verimi sağlamadığını eklemek gerekir. En yüksek hava kalitesini sağlamak için hem HEPA filtreye hem de Aktif Karbon Filtreye ihtiyaç vardır. Bu güçlü kombinasyon özellikle havadaki kirleticileri ve kokuları hızla yakalar ve size ferah bir çalışma ortamı yaratır.

True HEPA Filtresi, 0,003 mikron kadar küçük parçacıkları yakaladığı onaylanan tek HEPA filtresi türüdür. Winix True HEPA filtresi, polen, toz, evcil hayvan kepeği ve duman dahil olmak üzere havadaki alerjenlerin %99,99’unu yakalar. Aktif Karbon Filtre, kokuyu yakalayan tek filtre türüdür. Winix Aktif Karbon Filtresi, kokuları ve Uçucu Organik Bileşiklerin (VOC’ler) varlığını azaltır. Karbon filtreler, iç mekanlarda bulabileceğiniz havadaki parçacıkları yakalamak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda True HEPA filtresinin ömrünün uzamasına yardımcı olur.

Yalnızca hava temizliği değil, Winix ofisinizdeki verimi de arttır.Hava kalitesi ve verimlilik arasındaki ilişkiyi incelediğimiz yazımıza tıklayarak ulaşabilirsiniz. Artan hava sirkülasyonu havadaki alerjen ve kirleticileri azaltırken geriye tertemiz bir hava bırakır. Doğru filtrelere sahip doğru hava temizleyici, mükemmel bir iş arkadaşıdır!

 

0 0 votes
Article Rating
Takip Et
Bildir
guest
10 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
ESMA
28 Şubat 2023 18:53

Faydalı bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.

FATİH
28 Şubat 2023 18:53

sitenizi takip ediyorum makaleler Faydalı bilgiler için teşekkürler

HAMDİYE
28 Şubat 2023 18:54

Hocam detaylı bir anlatım olmuş eline sağlık

SELÇUK
28 Şubat 2023 18:54

gerçekten çok yararlı bi konu teşekkürler

MURAT
28 Şubat 2023 18:54

bu konuda bu kadar net bilgiler internette malesef yok bu yüzden çok iyi ve başarılı olmuş teşekkürler.

ERAY
28 Şubat 2023 18:55

Güzel aydınlatıcı makale için teşekkürler daha iyisi samda kayısı umarım faydalı çalışmalarınızın devamı gelir.

MURAT
28 Şubat 2023 18:55

hocam gayet açıklayıcı bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık.

KADİR
28 Şubat 2023 18:55

Takipteyim kaliteli ve güzel bir içerik olmuş dostum.

ENGİN
28 Şubat 2023 18:56

Hocam detaylı bir anlatım olmuş eline sağlık

HASAN
28 Şubat 2023 18:56

Emeğinize sağlık, bilgilendirmeler için teşekkür ederim.

Back To Top
10
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x