skip to Main Content

Meaco Sefte® 10 Masaüstü Vantilatör

7,999.99 

Karşınızda Sefte® Meaco’nun en yeni hava serinleticisi, size daha fazla hava, daha az gürültü ve daha fazla enerji tasarrufu sağlamak için baştan sona yeniden tasarlandı.
Evdeki her odada kullanım için ideal olan Meaco Sefte® 10 Masaüstü Vantilatör, optimum soğutma, sessiz, verimli ve her zamankinden daha fazla kontrolle çalışması için Meaco’nun Birleşik Krallık tasarım ekibi tarafından hassas bir şekilde tasarlanmıştır.

• 25 dB’den itibaren ultra sessiz
• Elektrik tüketimi çok düşüktür.
• Aşağı yukarı ve sağa sola dönen başlık ile hedeflenen soğutma için altı salınım bölgesi sağlar.
• Geceleri kolay ayarlama için karanlıkta parlayan uzaktan kumanda
• 3 yıl garanti dahildir

Stokta

Kargoya teslimat tarihi : 14:00'a kadar yapılan siparişler aynı gün (14:00'dan sonra) : 22 Temmuz 2024

Açıklama

Karşınızda Sefte ® Meaco’nun en yeni hava serinleticisi, size daha fazla hava, daha az gürültü ve daha fazla enerji tasarrufu sağlamak için baştan sona yeniden tasarlandı.
Evdeki her odada kullanım için ideal olan Meaco Sefte® 10 Masaüstü Vantilatör, optimum soğutma, sessiz, verimli ve her zamankinden daha fazla kontrolle çalışması için Meaco’nun Birleşik Krallık tasarım ekibi tarafından hassas bir şekilde tasarlanmıştır.
• 25 dB’den itibaren ultra sessiz
• İşletme maliyetleri 0,1p’den başlıyor.
• Hava Işını Hassasiyeti, hedeflenen soğutma için altı salınım bölgesi sağlar.
• Geceleri kolay ayarlama için karanlıkta parlayan uzaktan kumanda
• 3 yıl garanti dahildir

Hava sirkülasyon teknolojisindeki en yeni ve günlük kullanım düşünülerek tasarlanan Meaco, müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak hayatınızı kolaylaştıracak yepyeni tasarım özellikleri sunuyor. Bunlar arasında daha iyi fan hızı kontrolü, geceleri kolay kullanım için karanlıkta parlayan uzaktan kumanda düğmeleri ve siz uyurken ortamın sessiz ve loş kalmasını sağlayan Gece Modu yer alır.
Yüksek verimli DC motor, mümkün olduğu kadar az enerji kullanarak ve mümkün olduğu kadar az gürültü yaratarak 1450 RPM’nin üzerinde döner. Gürültü seviyesi sadece 25 dB’dir. İmza niteliğindeki derin çekme bıçağı, daha güçlü soğutma için havayı odanızın her tarafına dağıtarak saatte 1.150,80 m³ hava püskürtmektedir.
Hava Işını Hassasiyeti salınım seçenekleri, hem gece hem de gündüz hava akışının tam kontrolüne sahip olduğunuz anlamına gelir. Sefte ®’nizi dar, orta ve geniş bölgelerde çalışacak şekilde ayarlayın . Hava Işını Hassasiyeti, durum ne olursa olsun hedeflenen soğutmayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Anahtar özellikler:

  • Geniş ekran
  • Yüksek verimli DC fırçasız motor Derin çekme bıçakları Gizli taşıma kolu Karanlıkta parlayan manyetik uzaktan kumanda
  • Anahtar işlevler:
  • 12 fan hızı
  • Yatay ve dikey salınım Hava Huzmesi Hassaslığı Gece modu ECO modu Duraklatma
  • düğmesi AÇMA ve KAPATMA Zamanlayıcısı

Yoğun tasarım ve test sürecimiz şimdiye kadarki en yüksek verimliliğe sahip hava girişimize sahip bir hava sirkülatörüyle sonuçlandı; daha fazla hava daha uzağa ve daha hızlı hareket ederek sizi ayakta tutar. En sıcak günlerde bile rahattır. Kontrol tamamen sizdedir ve biz de en sessiz çalışmayı ve en iyi enerji verimliliğini sunma taahhüdümüzü sürdürdük.
Sefte ® Meaco’dan beklediğiniz her şeyi ve daha fazlasını sunuyor. Birleşik Krallık’ta uzman mühendislerimiz tarafından tasarlanan bu, yeni nesil düşük enerjili, düşük gürültülü, yüksek performanslı hava sirkülatörleridir. Mühendislik uzmanlığımızı sektör lideri ücretsiz 3 yıllık garantiyle destekleyerek size tam bir gönül rahatlığı sağladık.

Boyutlar (YGD)  432 x 305 x 227 mm
Kablo Uzunluğu 1.6 m
Ağırlık 3  kg
Hava Akımı 19.18 m³ / dakika
Hava Hacmi 1150.80 m³/sat
Gürültü Seviyesi 25 dB
Garanti 3 years
Güç Tüketimi 8 – 26 watts
Bekleme Modu Güç Tüketimi 0.3 watts
Gerilim 12 volts
İşletme Maliyeti 24,5p / kWh’ye dayalı olarak 0,1p / saat
Uzaktan Kumanda Pil Tipi CR2025 or CR2032
Yatay Salınım Açıları 30° / 75° / 120°
Dikey Salınım Açıları 20° / 30° / 65°
Destekleme Şebeke kablosu
Zamanlayıcı Açma/Kapama Evet

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Bir Ürün Yorumu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top