skip to Main Content

İTÜ Meteoroloji, Havacılık ve Sürdürülebilirlik Zirvesi’nde Oturum Sponsoruyduk!

İTÜ – İstanbul Teknik Üniversitesi, Meteorolojik Araştırmalar Kulübü (İTÜ METAR) tarafından düzenlenen 2024 AEROMET Zirvesi, 20 Mart 2024 tarihinde İTÜ Ayazağa Kampüsü’nde, Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Zirve, meteoroloji, havacılık ve sürdürülebilirlik konularını merkezine alarak, uzman isimlerin sektörün güncel konularına ilişkin sunumlarını içerdi.

Etkinliğin oturum sponsoru olan firmamızı temsilen Satış Yöneticimiz İsmail Dinçer konuşmacı olarak yer aldı. İsmail Dinçer konuşmasında; “Hali hazırda dünyadaki hava kalitesi ölçüm çözümleri ve hava kalitesini iyileştirici sistemler konusunda trendleri yakından takip ettiğimizi belirtti ve REL Teknoloji’nin ‘iyi hava’ markası olarak akademik dünya ile iş birliğimizi güçlü tutarak hava kalitesi çözümleri üretme konusunda kararlıyız” mesajı verdi.

AEROMET Zirvesi’nin amacı farklı disiplinler arası iş birliğini teşvik etmek, iklim ve sürdürülebilirlik konularında farkındalık oluşturmak ve yapay zekâ ile teknolojinin gelecekteki potansiyelini göstermektir. Etkinlik kapsamında, katılımcılar meteorolojiyle ilgili çalışmaları daha etkileşimli bir şekilde deneyimlerken, ilham verici konuşmaları dinleyerek bir araya gelme fırsatı buldular.

Back To Top