Üst bar özel içeriği

Hangi Winix Hava Temizleyiciyi Seçmeliyim?

 

 

Doğru hava temizleyiciyi seçmek, oda boyutuna, ailenizin özel sağlık koşullarına, evcil hayvanlara ve daha az ölçüde bütçeye bağlı olmalıdır. Winix Compact 4 Aşamalı , Winix Zero 4 Aşamalı ve Winix Zero PRO 5 Aşamalı hava temizleyicileri arasında karar verirken aşağıdaki kriterlerin dikkate alınmasını öneririz :

Optimum Oda boyutu

Tüm modeller çeşitli büyüklükteki odalar için uygundur, her model için önerilerimiz aşağıdaki gibidir:

Winix Compact 4 Kademeli hava temizleyici : 50 M² ‘ye kadar oda boyutları için idealdir.  , Yatak odaları, bebek odaları, mutfaklar ve ev ofisleri için mükemmel hale getirir.

Winix Zero 4 Kademeli hava temizleyici : 99 m² ‘ye kadar büyük yatak odaları, oturma odaları, salon, ofis gibi oda boyutları için ideal

Winix Zero PRO 5 Kademeli hava temizleyici : 120 m² ‘ye kadar büyük yaşam alanları (salon/yemek/mutfak) veya çalışma alanları için ideal

NOT: Tüm modeller yine de yukarıda açıklanandan daha küçük odalarda kullanılabilir. bunu yapmanın yararı, havanın daha hızlı temizlenmesidir.

Alerji

Tüm modeller, minimum %99,97 ve 0,3 mikron verimlilikle minik ultra ince partikülleri ortadan kaldıran sertifikalı Hastane Sınıfı Gerçek HEPA (True Hepa  – Yüksek Verimli Partikül Yakalayıcı) filtrelerine sahiptir ve bu filtreler toz, polen, toz akarları ve küf sporlarını temizlemek için idealdir. WINIX tarafından hava temizleyicilerimizde kullanılan True Hepa filtre, H13 ile H14 (Avrupa sınıflandırması) arasındadır.

Astım

Tüm Winix hava temizleyici modellerinde, toz, polen, toz akarları ve küf sporları gibi birçok astım tetikleyicisine, VOC’lere (uçucu organik bileşikler) karşı koruma sağlayan karbon filtre bulunmaktadır.

Virüsler ve bakteriler

Tüm Winix hava temizleyici modellerinde, virüsleri ve bakterileri ortadan kaldırmaya yardımcı olan, sertifikalı Hospital Grade True HEPA filtresi ve PlasmaWave teknolojisi bulunur.

Hayvan tüyü

Winix Zero PRO 5 aşamalı filtre sistemi ile evcil hayvanların tüy, deri döküntüsü vb. gibi hareket halinde havaya salınan kirleticileri temizlemek için tasarlanmıştır. Tüm Winix hava temizleyici modellerinde, evcil hayvanlarınız tarafından havaya salınan kirleticileri temizlemek için Hospital Grade True HEPA filtresi ve PlasmaWave® teknolojisi bulunur . Ek olarak evcil hayvanlardan ortaya çıkan hoş olmayan kokular için ise Karbon filtre bulunmaktadır.

Kimyasal duyarlılıklar

Tüm Winix hava temizleyici modellerinde, evlerimizde yaygın olarak bulunan VOC’lerden (uçucu organik bileşikler) ek korunma için Karbon filtresi bulunur.

Genel sağlık koruması

Tüm modeller, nefes almamızı etkileyebilecek birçok alerjeni ortadan kaldırır. Toz, polen, toz akarları ve küf sporları, virüsler ve bakteriler gibi alerjenleri ve ayrıca havadaki tehlikeli buharları ve gazları gidermek için en yüksek kalitede filtrelere sahiptirler.

Tüm Winix Hava Temizleyici modellerinin teknik özelliklerini karşılaştırmak için tablomuza göz atabilirsiniz. Hangi modelin sizin için doğru olduğundan hala emin değilseniz, lütfen uzmanlarımızla konuşmak için iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yardım etmek için her zaman buradayız!

 

Sayfa başına kaydırma butonu.
Destekscreen tag