skip to Main Content

Hakkımızda

Günümüzde, teknolojinin gelişimi ve şehirleşme ile birlikte birçok sağlığa zararlı faktöre maruz kalıyoruz. Genel olarak besinlerin ve suyun kalitesi değişti, fiziksel aktivite düzeyimiz azaldı. Sağlıklı, organik gıda edinme konusunda bir trend oluşmaya başladı. Fitness salonları ve pilates stüdyoları da fiziksel aktivite için tercih ediliyorlar.

Ancak tüm anımızda, sağlığımızı etkileyen en önemli çevresel faktörlerden birisi de hava kalitesi. Havanın evlerde, ofislerde vb. kapalı alanlarda dış ortama göre daha iyi olabileceğine dair bir kanı olabiliyor. Ancak çalışmalar, iç mekandaki hava kalitesinin genelde, dışarıdan 2 ile 5 kat daha kötü durumda olduğunu gösteriyor.

Firmamız, Rel Teknoloji olarak, Electrosense markamız ile ev, ofis, okul, sanayi tesislerinde elektromanyetik radyasyon ölçümü konusunda verdiğimiz hizmet ile insanların yaşam alanlarını nasıl daha sağlıklı hale getirebiliriz ve farkındalık oluşturabiliriz diye çalışmalarımız oldu. Ayrıca yine sağlıklı yaşam segmentinde, kadınların regl dönemleri için adet kabı olarak da bilinen menstrual kap firması Danimarkalı OrganiCup‘ın Türkiye distribütörüyüz. Elektromanyetik radyasyon ölçümü hizmetimizin ve menstrual kap distribütörlüğüne ilave olarak, hava kalitesi ölçüm cihazları ve havayı temizleyen cihazları tedarik etmeyi amaçladık.

Hava kalitesi ölçümü ve hava temizleme cihazları konusunda dünyadaki inovatif çözümleri takip eden firmamız, hava kalitesi ölçümü konusunda Humatech markasının Türkiye distribütörüdür. Hava temizleyiciler konusunda ise Winix markasının Türkiye distribütörüdür.

Winix Hakkında:

1973 yılında kurulan Güney Koreli WINIX şirketi, ev ve ofis ortamları için yenilikçi su ve hava işleme çözümleri tasarlıyor ve üretiyor. WINIX bugün, Hava Temizleyiciler, Nemlendiriciler (Hava yıkayıcılar) ve Nem Gidericiler gibi çok çeşitli şık ve kaliteli ürünler üretmeye devam ediyor.

WINIX ürünleri, dünya çapında üstün kalite, dayanıklılık ve ileri teknolojisi ile tanınmaktadır. Şirketin öncelikli amacı, en ileri hava kalitesini oluşturarak temiz ve sağlıklı ev ve iş ortamları sağlamaktır. Bunu yapmak için Winix, en üst kalite standartlarına sıkı sıkıya bağlı ürünleri geliştirir. Winix, CE, RoHS, TUV, Energy Star, ECARF ve UK Allergy gibi endüstri sertifikalarına uygundur.

Winix Türkiye distribütörü olarak ana sayfamız https://www.iyihava.com adresidir.

Back To Top
open

Duyuru : Bayram tatili nedeniyle 16.07.2021 tarihi 14.00’dan sonra yapılan siparişler 26.07.2021 tarihinde kargolanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Destekscreen tag