skip to Main Content
En iyi hava temizleme cihazı, Winix hava temizleyici

En iyi hava temizleme cihazı Winix 2018’de Türkiye’de!

Güney Kore’nin “air purifier” yani hava arındırma, hava temizleme konusunda lider teknoloji markası Winix 2018 Temmuz ayı itibari ile Demos Endüstriyel Sistemler firması güvencesiyle Türkiye’de.

Amazon.com’da en iyi müşteri yorumlarına sahip olan Winix, özellikle Güney Kore, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da yüksek kalitesi ve eşsiz filtreleme teknolojisi ile ev, ofis, okul, hastane, spor salonu vb. her tür kapalı alandaki hava kalitesini önemseyen kişilerin ilk tercihidir.

ECARF – Avrupa Alerji Araştırma Merkezi tarafından alerji dostu sertifikası bulunan Winix hava temizleme cihazları, dünya tıp dünyası otoriteleri tarafından onaylıdır.

Winix Zero Pro hava temizleme cihazı ise, hem hava kalitesini ölçer hem de telefonunuz ile dilediğiniz yerden tüm fonksiyonlarını yönetebilmenize olanak tanır. Hava kalitesini kırmızı, turuncu, yeşil ve mavi renkler ile hem cihaz üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden bildirir ve hava kalitesi “iyi” yani “mavi” renk olana dek aktif olarak çalışır.

Dünyada eşi benzeri olmayan, Güney Kore menşeili Winix hava temizleme cihazları ile ilgili ilave bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Back To Top