skip to Main Content

Anaokullarında bulaşıcı hastalık riskini azaltmak için Winix hava temizleme cihazlarını kullanın!

Anaokulları, kreşler gibi okul öncesi eğitim kurumlarında kapalı alanlarda çocuklar, birçok çocuk ile beraber oyun oynar, eğitim alırlar. Bağışıklık sistemi henüz gelişmekte olan çocuklar ister istemez birçok virüs, bakteri gibi yapıları taşırlar. Böylelikle okullar gibi kapalı alanlar çocukların, bulaşıcı hastalıkları birbirlerine bulaştırabilecek bir ortam haline dönüşür. Soludukları havada birçok alerjen, virüs ve bakteri bulunur. Nefes alışverişi, hapşırma ve öksürme ile çocukların taşıdıkları mikroplar havaya karışır ve diğer çocukların solunum sistemine geçebilir.

ECARF (Avrupa Alerji Araştırma Merkezi) tarafından “alerji dostu” sertifikası bulunan Winix hava temizleme cihazları, bulundukları ortamdaki havayı alerjen (polen alerjisi, toz alerjisi vb.), virüs ve bakterilerden temizler. Güney Kore teknolojisinin ileri bir markası olan Winix, sağlıklı hava kalitesi için okul, ev, ofis, spor salonu, hastane gibi her türlü kapalı ortam için tasarlandı.

Ecarf - Avrupa Alerjen Araştırma Kurumu tarafından alerji dostu belgesi mevcut
Winix hava temizleyicilerin Ecarf – Avrupa Alerjen Araştırma Kurumu tarafından alerji dostu belgesi mevcut

 

Avrupa’da kindergarten, preschool gibi okullarda çocukların sağlıklı gelişimi için hava kalitesi takip edilmektedir. Aynı zamanda da hava temizleme cihazları ile havanın PM2.5 (ince toz), VOC (organik uçucu bileşikler), virüs benzeri maddelerden arınması sağlanmaktadır. Ayrıca Winix hava temizleme cihazları, kötü kokuları da yok eder.

Back To Top